Smradlavé boty? V žádném případě!

20. srpna 2018 v 11:06 | Michaela |  Technologie
Smradlavé boty, smradlavé nohy, kdopak by to neznal? Otázkou je, jak moc jste s tím znepokojení. Pokud jste ale vyzkoušeli všelijaké prostředky proti zápachu a stále se ho nemůžete dostatečně zbavit, společnost Panasonic přináší nové řešení!

"Deodorant bot" MS-DS100 s technologií nanoeX bude moct použít každý, i když výrobek pravděpodobně nebude zrovna nejlevnější. Jeho používání bude velmi snadné. Stačí ho připojit do elektrické sítě a umístit jej na botu tak, aby spodní částí směřoval do vnitřku obuvi. Pokud nebudete mít k dispozici elektřinu, mělo by zařízení fungovat i na baterii. Parádní vychytávka do přírody, kdy chodíme celý den v pohorkách a potom spíme pod širým nebem. Co víc si přát :DA jak vůbec tento deodorant eliminuje pachy? Šesticí výstupů uvolňuje do bot silně nabité ionty, které obsahují hydroxylové radikály, jež následně procházejí obuví a při této cestě odstraňují a rozpouštějí částice. Proces může trvat 5 nebo 7 hodin.


Toto zařízení se začne prodávat v Japonsku 20. září 2018. Očekává se, že se bude vyrábět pouze 1 000 kousků měsíčně. Kolik za to zaplatíte zůstává otázkou. Panasonic se také bude podle ohlasu rozhodovat, zda tento produkt začne vyvážet do zahraničí.Věděli jste, že minulý rok Panasonic představil dezodorizační závěs chránící okolí před zapáchajícím oblečením? I když není příliš známý, je zaručená jeho kvalita. Opravdu funguje!

ZDROJ:
https://www.theverge.com/circuitbreaker/2018/8/9/17670372/panasonic-ms-ds100-shoes-smell-stink
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama